سیامک عباسی

وبلاگ هواداران

سیامک عباسی: امیدوارم حضورم در عرصه نمایش ادامه داشته باشد

مصاحبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
سیامک عباسی: امیدوارم حضورم در عرصه نمایش ادامه داشته باشد

سیامک عباسی در مصاحبه ای کوتاه با رسانه تریبون هنر از حضورش در عرصه نمایش و خواندن قطعه ای برای نمایش «خروج ممنوع» می گوید. در ادامه بخوانید.

تریبون هنر: تئاتر «خروج ممنوع» به تهیه کنندگی سیامک عباسی و کارگردانی گیتی قاسمی در تالار حافظ روی صحنه است و با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است

سیامک عباسی، خواننده، آهنگساز و ترانه سرای برجسته و مولف عرصه موسیقی درباره حضورش در عرصه تئاتر به تریبون هنر گفت:

تئاتر یکی از علایق همیشگی و جدی من بوده و لااقل هفته ای یک بار سعی کردم یکی از نمایش های روی صحنه را ببینم. همین مساله باعث شد وقتی خانم قاسمی پیشنهاد داد که تهیه کنندگی «خروج ممنوع» را انجام بدهم استقبال کنم و بپذیرم و به هر حال شروعی بود برای ورود من به حوزه نمایش و امیدوارم ادامه داشته باشد.

سیامک عباسی درباره خواندن قطعه ای برای تئاتر «خروج ممنوع» که هر شب در پایان نمایش پخش می شود به تریبون هنر گفت:

قطعه ای که برای نمایش خروج ممنوع در نظر گرفتیم و به نظر من و دوستان بسیار با فضای نمایشنامه مرتبط است قبل از این همکاری تهیه شده است. من این ترانه را از مدت ها قبل در اختیار داشتم و همیشه به این فکر می کردم که به چه بهانه این قطعه را منتشر کنم چون قطعه بسیار خاص و متفاوتی است. وقتی که گیتی جان تهیه کنندگی این تئاتر را به من پیشنهاد دادند و اولین تمرین را دیدم و رفتم نمایشنامه را تهیه کردم و خواندم و دیدم این ترانه ارتباط محتوایی و فرمی با خروج ممنوع دارد. به نظرم این قطعه و نمایش خروج ممنوع در هم تنیدگی مقبولی پیدا کرده اند.

Siamak Abbasi BG

نظرات (۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
اخبار ( ۷۷ مطلب )
آهنگ ( ۳۳ مطلب )
آلبوم ( ۱ مطلب )
موزیک ویدیو ( ۹ مطلب )
متن آهنگ ( ۳۷ مطلب )
کتاب ( ۲ مطلب )
آهنگ پیشواز ( ۳ مطلب )
مصاحبه ( ۲۰ مطلب )
متفرقه ( ۱۶ مطلب )